Неділя, 25.08.2019
Творча лабораторія

Навчальні посібники та робочі зошити з інформатики - якісно і дешево


Меню сайту
Реклама
Категорії каталогу
Навчальні посібники [7]
Навчальні посібники для загальноосвітньої школи
Задачник [2]
Педагогічні технології [11]
Міжпредметні зв'язки [1]
Інформатика для вчителів інших предметів
Програми [3]
Програми навчальних курсів
Експертні системи [1]
ДПА [3]
Завдання для 5 класу [0]
Головна » Статті » Шкільна інформатика » Навчальні посібники

Робочий зошит з інформатики для 9 класу 12-річної школи

Нові статті

[01.01.2018] [Середовища програмування]
Встановлюємо Lazarus (Linux Mint Linux Mint 18.3 Cinnamon 64-bit)
[18.12.2017] [Робота з відео]
Встановлення відеоредактора OpenShot (Linux Mint 18.3 64 bit)
[17.09.2015] [Інформація]
Інформатика — місток між предметами

Шестопалов Є.А., Пилипчук О.П., Михальчук І.І.

Робочий зошит з інформатики для 9 класу 12-річної школи

Творчий колектив видавництва «Аспект» продовжує розробку засобів для вивчення інформатики учнями 9 класів 12-річних шкіл за програмою, рекомендованою МОН України (автори: Завадський І.О., Потапова Ж.В., Дорошенко Ю.О.), у 2009-2010 навчальному році. Для документованого оцінювання знань та навичок учнів, отриманих при вивченні курсу інформатики створено робочий зошит «Інформатика. Перший рік. 9 клас» (Михальчук І.І., Пилипчук О.П. – Шепетівка: «Аспект», 2009).

Він містить 34 практичні і тематичні роботи, розраховані на індивідуальне виконання під час уроку. Практичні роботи призначені для закріплення теоретичного матеріалу уроку та відпрацювання відповідних практичних навичок. Тематичні роботи розроблені для формування і закріплення теоретичних знань та практичних навичок, здобутих протягом кількох уроків, які складають тему (розділ).

Рівневість практичних і тематичних робіт визначається кількістю виконаних завдань. Практична робота тривалістю до 25 хв. виконується за комп’ютером на кожному уроці. Для тематичної роботи відводиться окремий урок. Виконуючи практичну або тематичну  роботу, учень може заробити оцінку 12 балів: 6 балів за знання теорії + 6 балів за практичні навички. Знання теорії оцінюються за допомогою контрольно-діагностичної системи Test-W2, налаштованої на 6-бальну шкалу. Для оцінювання практичних навичок пропонується 6 завдань, що вимагають від учня виконання певних дій, та запису, за потреби, відповідей у відповідні місця на сторінках зошита. В кінці кожного завдання є поле результату, у якому вчитель за виконане завдання вписує «1», за невиконане – «0».

Автори передбачили, що окремим учням, які бажають продемонструвати свої поглиблені знання та навички після виконання всіх завдань практичної або тематичної роботи, вчитель даватиме додаткові завдання, тому відвели місце для додаткової оцінки.

Загальну оцінку, тобто, суму балів, одержаних за тестування, та кількості виконаних практичних завдань, вчитель виставляє у відповідному полі в кінці роботи. Наприклад, якщо учень здав тестування на 4 бали і виконав 5 практичних завдань, то загальна оцінка буде 4 + 5 = 9 балів.

На думку авторів, під час виконання практичної роботи слід дозволяти учням користуватися підручником або посібником.

На початку зошита вміщено правила техніки безпеки.

Назва, нумерація, зміст практичних і тематичних робіт повністю відповідає навчальному посібнику «Інформатика. Перший рік – єдиний курс. 9 клас» (Шестопалов Є.А., Пилипчук О.П., Табарчук І.В. – «Аспект», 2009).

Автори сподіваються, що робочий зошит, в комплекті з навчальним посібником, допоможе учням на належному рівні опанувати інформатику, отримавши при цьому об'єктивну інформацію про рівень засвоєння матеріалу кожного уроку. Вчителі ж отримують ще один засіб для ефективного виконання діючої програми з інформатики з учнями, які розпочинають вивчення предмету в 9 класі.

Замовити робочі зошити з інформатики можна на сайті видавництва "Аспект".


Интернет реклама
Категорія: Навчальні посібники | Додав: teachlab (30.07.2009)
Переглядів: 15527 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Друзі сайту

Підтримка
Ви можете підтримати цей проект:

WMR164778923006
WMZ277001591405

Система Orphus

Маєте свій сайт?
Заробіть на ньому грошей!


Не маєте власного сайту?
Заробіть на обміні файлами!
Статистика
Copyright Пилипчук О.П. © 2019
div id=